HepHap
| HepHap a întrebat:

Ce e cu siteul asta? Pica serverul din 3 in 3 minute, postez raspunsuri, se aproba, dar nu apar la intrebare (si nu s-a trecut de 32 de raspunsuri). Voua vi se intampla? Daca nu raspunde nimeni la intrebarea asta, inteleg ca da.
La intrebarea ce-am postat,
E-o cale-atat de lunga,
Incat o luna i-a luat
Raspunsului s-ajunga...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-nceput de ieri sa cada
Cate-un site, da' tot n-a stat,
Raluca s-a mai razbunat
Iar acum, noi toti ne-am adunat
Claie peste gramada.

Nu putem raspunde, dar e bine,
Si pe TPU prafu' se pune,
Nici naiba nu mai misca, pe bune,
Dar navalnic vuiet vine,
Murdar la bot de gem de prune.

E Gigel. Cu multa pasiune,
De unde-a plecat vine stand,
Si injura, si isi baga cracii
In ea de defectiune,
Vrand-nevrand.

Acu' serios...cruda-i viata cand se lasa ceata si nu poate lumea vedea raspuns asa frumos.

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ok. Intru in greva si ies cu sania. Nici nu trebuie' sa ma traga cineva, ca bate un viscol, de te ia pe sus.
Cred ca din cauza viscolului merge site-ul in reluare, ca de ieri imi mananca zilele, raspunsurile si nervii.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Si eu am probleme si nu stiu ce se intampla!

| JeSa a răspuns:

laughing posibil e flodat site-ul tonguehee hee sau abonamentul de hosting nu a fost platit big grin
Bye, Jessy

| Parintele a răspuns:

Poate ar fi cazul sa angajati un profesionist in materie de programare web etc

cami
| cami a răspuns:

Da, si la intrebarea mae imi apar raspunsuri, dar cand deschid intrebarea, nu gasesc niciunul. Ma bucur ca si voua vi se intampla la fel. ma gandeam ca modemul meu-i de vina.

| xibalba a răspuns:

Da, mi se intampla sa nu pot raspunde la o intrebare si sa fiu nevoita sa intru de 4 ori ca sa raspund odata. Cineva ar trebui sa rezolve problemele tehnice...

| Razvan a răspuns:

E ora de trafic intensbig grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Acelasi lucru patesc si eu, va sfatuiesc sa ii dati msg ralucai TPU ca sa remedieze problema.Eu i-am dat. acum astept rezolvarea problemei happy

| Cryssy a răspuns:

Si mie mi se inatmpla. straight face

| AldanaBlue a răspuns:

Si eu patesc la fel @HepHap. Zilele astea am intrat oricum foarte putin ca merge greu, cum ai zis si tu raspunsurile nu apareau la intrebari (chiar aseara am vazut asta)-azi au aparut, desi am trimis inainte unora, raspunsurile erau pe la sfarsit- si mai tot timpul ma scoate din pagina si imi apare mesajul "page not found".
M-am gandit ca cei care se ocupa de intretinerea site-ului au observat deja la cate discutii au fost pe marginea acestui subiect. Poate ca ar trebui sa trimiti mesaj direct la contact, desi cred ca au fost trimise multe. Poate iti raspunde cineva si ne informezi si pe noi.

PS : Ai stofa de poet, am remarcat.

| AldanaBlue a răspuns:

Nici primul mesaj cate ti l-am trimis nu a ajuns rolling on the floor E nebunie.

| Nastasia a răspuns:

Si daca mai luam in calcul ca a inceput vacanta si ca o puzderie de copii se adapostesc de cald pe TPU.
Si pe administratorii TPU i-a luat pe neasteptate acest lucru, la fel ca pe autoritatile de asistenta rutiera care credeau ca in decembrie or sa bata ciclonii tropicali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta spuneam si eu aseara. Culmea, imi si raspunsesera doua persoane si cind intram in pagina floesc, ia raspusurile de unde nu-s. Cred ca erau scrise cu litere invizibile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grevaaaa... sa facem greva japoneza, tailandeza, vietnameza, somaleza si de care or mai fi, da sa facem grevahee hee Si pe urma, pina nu incepe zloata, mergem la saniusbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine merge perfect, ca nu mai postezhee hee
Lasa-ma sa ghicesc...bacemi? din operele "pe TPU din lipsa de ocupatie", abia astept sa iesim toti in intersectiile blocate si sa ne injuram in versuri.
tu ce esti un bou...coboara
te-ai oprit a treia oara
nu stiu ce mai asteptai
cand in fata verde aveai
nu incerca sa accelerezi
te-ai infipt in pom, nu vezi? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pierdut si eu raspunsuri, nu se poate accesa nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami, cum adica te bucuri ca patim la fel? Adica bine ca nu esti numai tu vitregita de soarta, nu-i asa? rolling on the floor