| CutcanDragoss a întrebat:

Ce e de facut la un pc care nu are placa de retea instalata si nici ce model de placa de nu imi arata am nevoie urgent ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Cauta Everest pe google(nu dictionarul Everest ci un utilitar). Il instalezi si acesta iti va arata exact ce contine sistemul tau.

| loadme a răspuns:

Ai incercat sa cauti cu Driver Genius? iti detecteaza driverele care iti trebuie si apoi le cauti pe net happy

| ionutz2715 a răspuns:

Daca stii franceza :D poti intra si pe http://www.touslesdrivers.com/ iti detecteaza driverele care iti trebuie, chiar si cele vechi care ar trebui inlocuite.

| CoMManDer a răspuns:

Daca ai Cd de la pc. o poti instala, daca nu cauta programu asta dream driver. si o sa gasesti LAN DRIVER. si dai instal!