| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de driver pentru placa de retea. PCI/VEN_10DE&DEV_0269. Am windows xp. am cautat pe net dar nu au mers niciunul din ce am instalat. care ma ajuta are funda. multumesc! URGENT!

2 răspunsuri:
| impulls a răspuns:

Http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml, descarca de aici programul.instaleaza-l si o sa-ti dea exact detaliile pentru placa de retea, si cauti pe google.ro, daca nu te descurci spune-mi mie aici detaliile ce la aflii din program!:)

| Goia_Valentin_1993 a răspuns (pentru impulls):

Man daca el are nevoie de driver la placa de retzea ( acces la internet ) cum sa le descarce d'oh