| PufyRea a întrebat:

Ce este publicitatea intre pagini pe facebook? Inafara de publicitatea cu poze ca asta stiu si eu ce inseamna :d Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| mada_2121 a răspuns:

Pai publicitatea intre pagini inseamna ca o pagina "z" (gen) ii roga pe prietenii de pe facebook sa dea like la o anumita pagina "y" (gen) ex: pui o poza si scrii la descriere "dati like la pagina "x"..." sau poti sa scrii un status oricum sunt destule metode daca vrei sa faci publicitate... funda?big grin