| notsurewhoiam a întrebat:

Ce este Romanaia dupa parerea voastra?

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O tara cu multe lucruri rele, multe negative dar si cu lucruri frumoase si chiar foarte frumoase gen peisaje, manastiri, muzee, casteluri, munti etc. O tara cu oameni rai, avari, bogati, pacatosi etc dar si cu oameni iubitori, smeriti, credinciosi, buni, cinstiti etc.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Romanaia, pai este un cuvant, nu cred ca exista straight face

| thealchemist a răspuns:

O combinatie de banda de criminali, secta satanista, oameni fara personalitate care se lasa calcati in picioare si foarte multa frumusete a naturii. pacat ca-i locuita.

| Sn00pY a răspuns:

O tara minunata
oameni o strica

| ErickEmil a răspuns:

Un peste verde big grin

| kqwjy a răspuns:

Romania - laughing
o tara care candva a fost superba.
se spune ca suntem in criza si ca nu mai avem banii pentru salarii, pensii, alocatii etc.
dar de unde banii pentru inventiile lor stupide de 458420365786974 de mil de euro?batting eyelashes
daca parlamentarii ar avea un salariu imputit de 9 milioane, cum si-ar mai lua saracuta de Elena Udrea cei mai scumpi pantofi din paris sau mai stiu eu ce tara oh go on?batting eyelashes
astia nu stau decat si il asculta pe boc, saracutul, care nu stie cat fac 9 • 7 oh go on.
dupa parerea mea. Romania a fost, candva, o tara frumoasa.
bunica mea. mi-a povestit ca atunci cand ei erau de varsta mea [14 ani ], Ceausescu ar fi deschis nu stiu ce ferma, si s-a scapat de datorii.
dar, boc, ce sa faca? repet, el nu stie cat fac 9 • 7, de unde sa gandeasca el astfel?oh go on.

| deejayra a răspuns:

E doar un loc din care sa pleci

| Lucian4 a răspuns:

România este o ţară ca oricare alta din Europa cu potenţial foarte mare d. p. d. v. turistic, dar nevalorificată deocamdată. O ţară frumosă cu bune şi cu rele, cu oameni cât mai diferiţi. Soluţii nu se găsesc, dar motive da, pentru critici. Succes.

| justMe29 a răspuns:

Eu cred ca era tara in care locuiam, acum e dezastru laughing nu stiu s-ar putea sa fie si mai faina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tara fff inapoiata intr-un fel ca toti se comporta ca niste copii

| notsurewhoiam explică:

Din cate am observat toata lumea are cam aceeasi parere numai ca in cuvinte diferite...si eu sunt de aceeasi parerebig grin multumesc pentru raspunsuri mai astept am vrut doar sa vad prin ochii fiecaruia tara in care locuiestehappy

| i_3249 a răspuns:

O ţară pe cale de dispariţie laughing