| MufasaKingLeon a întrebat:

Ce este sau cine este SLENDER MAN?

Răspuns Câştigător
| Deenissa a răspuns:

Slender Man este un joc, horror.Trebuie sa il cauti pe Slender intr-o padure, avand la dispozitie doar lumina unei lanterne.

3 răspunsuri:
| Xeryqnez a răspuns:

Slender Man este o creatura din padure, ca sa zic asa, care omoara copii. Da, dupa cum a spus Deenissa, exista si un joc cu el. Dar nu se cunoaste daca exista sau nu. Sora mea s-a uitat la un documentar pe YouTube. Daca vrei cauta-l si tu, ca sa te documentezi mai bine. Cauta si poze, ca sa stii cum arata. Daca nu, el poarta un costum negru si are pielea foarte deschisa, dar nu are fata.

| ChristII a răspuns:

Imagineazati un om inalt de 2, 50m inaltime, foarte slab, maini foarte lungi, in costum cu fata alba si o sa-ti vina in minte. FUNDA?

| fsdsafdadxfad11223 a răspuns:

SLENDER-MAN nu exista e facut pentru jocurile horror:scrie pewdipeie-slenderman si vezi ce este slender-man