| Ayame17 a întrebat:

Când sunteți cu moralul la pământ, ce faceți pentru a va reveni?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cer sfaturi şi păreri de la prietenii cei mai buni.

| mihaelaa18 a răspuns:

Tot ceea ce fac este sa las timpul sa treaca si sper ca poate maine voi mai bine decat am fost astazi.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns:

Eu cred că mă cam foarte plâng oamenilor ( cred că ăsta e un defect ) iar ei încearcă-sunt într-un număr foarte mic- să mă ridic...

| MaliciousDeath a răspuns:

Nimic.E aiurea chestia asta.In loc sa ma motivez ca sa-mi revin, eu de obicei ma afund si mai mult in starea aia.
Doar sa am noroc sa dau de un film bun/de o piesa buna samd care sa ma inspire, sa ma scoata putin din monotonie.Macar pentru o clipa.

| vladelvis a răspuns:

Incerc sa trec peste, ma duc ma plimb si ascult muzica!

| 1AngryMan a răspuns:

Grea intrebare, sincer! o sa urmaresc si eu aceasta intrebare cred ca am si eu problema asta deci m-ar putea ajutahappy

| dragos914 a răspuns:

Eu dau drumul la muzica la maxim (cat sa nu te poata auzi nimeni) si incep sa injur tot ce ma enerveaza

| ignatzel98 a răspuns:

Buna,eu cand sunt cu moralul la pamant sau nervos sau chesti din acestea ma duc afara in general noaptea pentru ca atunci e frumos liniste putin rece stii chiar foarte relaxant si ma plimb.Noaptea pe la mine e ff frumos pentru ca nu e prea multa galagie...