| Tehno21 a întrebat:

Ce gust are carnea de caine? Unde pot gasi restaurante de genul chiar sunt curios si vreau sa probez

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A șobolan. Ăia din China nu mai fac diferența intre câini și șobolani, îi cresc pe șobolani, până ajung la mărimea câinilor și-apoi îi înfulecă cu poftă. laughing

Te rog, găsește altceva de mâncat...

| zilog a răspuns:

Cred că ese împuțită rău ca și carnea de lup, pentru că mănâncă și mortăciuni șobolani morți gunoaie prostii
omnivor
tot ce e omnivor e un gunoi
de ce nu incerci tu o pastramă de oaie de la firma GABIOTI
ca să mănânci ceva extraordinar de bun

| Bariel a răspuns:

Nu e ceva special, dupa parerea mea sjnt mai bune vita, porcul si puiul. Probabil sa depinda si de rasa de caine

| Anonimm30 a răspuns:

Sau urs, pun pariu ca carnea de urs e mai buna ca aia de pui sau porc. Oricum nu gasesti asa ceva in Romania

| parismaan a răspuns:

Zboară până-n China, Vietnam sau Thailanda să mănânci carne de câine? ori poate gasești la vreun restaurant chinezesc din Romania laughing)) sau asiatic laughing)))))