| visatoarea01 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca esti intr-o camera plina cu serpi, fugi dar ei te urmaresc si ca incerci din rasputeri sa omori unu? plz

Răspuns Câştigător
| Veverixxu a răspuns:

Pai serpi inseamna asta dupa fiecare actiune pe care o au in visul tau
Primejdie, vrajmasiite vor birui
-- atacand- inselatorie, viclenie
-- dormind- amici credinciosi, prieteni rauvoitori si ascunsi
-- frumosi- pericole pentru viata psihica
-- muscandu-te- pierderi de bani
-- pierzand- te vei elibera dintr-o situatie grea
-- ucisa- nu vei ajunge in mana dusmanului
-- vazand- rauvoitori tacuti.
mai cauta aici daca mai vrei sa stii ceva despre alte vise http://www.visele.ro

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Inseamna ca ai mancat prea mult inainte de culcarelaughing

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi serpii inseamna drum lung ...adica planuiesti un drum lung dar nu esti hotarata unde sa te duci. fundita?