| Abcde12 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te taie cineva, iar dupa te ascunzi pe orisiunde apuci?(cineva=tigan)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori ca esti tanar si ai cosmaruri (sunt normale la varste sub 18 ani), ori daca esti mai mare esti un fricos. Altfel, visele nu au semnificatii ulterioare ci numai sunt rezultatul gandurilor noastre.

| Sn4k3 a răspuns:

Ti-e frica de ei, asta inseamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu az-noapte am visat ca s-a luat de mine 'cineva' (tot tigan) dar i-am dat cu un butoi in cap si l-am potolit laughing)))