| pitinik a întrebat:

Ce inseamna prietenia pentru tine?

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Prietenia inseamna niste oameni care te ajuta la greu. unii prieteni sunt falsi si prea tarziu iti dai seama de asta.majoritatea prietenilor de fapt sunt asa.ei au devenit din ce in ce mai smecheri si daca nu faci ca ei gata s-au suparat! sunt multe alte motive dar nu am loc sa le scriu aici.rar mai gasesti o prietenie adevarata! eu am fost fraiera si m-am atasat de o fata(era cea mai buna prietena a mea)si acum este foarte rece cu mine deoarece este geloeasa.eu pentru ca m-am atasat de ea acum sufar putin.repet:RAR mai gasesti o prietenie adevarata.cei mai buni prieteni sunt pana la urma parintii! pentru ca:ei nu iti fura iubitul/iubita, nu te mint si de indeamna doar sa faci lucuri bune!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

De la un timp, mai nimic.

| Lavinia218 a răspuns:

Prietenia inseamna caldura, zambet, mangaiere, alinare, speranta!

| dydy21 a răspuns:

Mate, chimie, geografie, eventual engleza