| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna prietenia pentru tine? Ce fel de prieten esti?

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Daca mai dai o funda, is cea mai buna prietena. Incearca!

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu inseamna nimic....doar un seniment care nu se gaseste prea des
E usor sa vorbesti de amici...dar greu sa vorbesti de prietenie

Răspuns utilizator avertizat
| Apache a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Imi place sa fac o diferenta intre familie si prieteni...
Daca ar fi asa atunci parintii ar fi cei mai buni prieteni

| MidnightLady a răspuns:

Wow, ce rapida esti.
Ok, am inteles, vrei sa fii prietena mea, asa-i?
Pai zi asa, mai fata, ca inca n-am muscat pe nimeni.
Sa fie clar, de azi ne certam ca intre prieteni!

| EmaS a răspuns (pentru MidnightLady):

Eu sunt o fire prietenoasa si ma bucur sa te am prietena.

Răspuns utilizator avertizat
| Raniia a răspuns:

Un prieten adevarat iti ofera o inghetata.

| EmaS a răspuns (pentru Raniia):

O sa va onorez invitatia la minunata voastra casa de vacanta la terasa. Vreau o inghetata mare asortata cum numai tu stii sa o servesti!

| TheAvenger a răspuns:

Prietenia adevărată înseamnă fără pițiponceală, să ai pe cineva cu care bea bere și vorbi toate națiile de chestii, să nu ducă vorba de colo colo, să-ți fie alături când ai dat-o-n bară și când nu.thinking ..hmm..cam atâtthinking

| xRainyDay a răspuns:

Nimic pentru mine. Nu am prieteni, şi nici nu vreau să îmi fac.
Vorba aceea: ( încep şi eu cu zicalele, zici că sunt stră-bunica o.O.) Fereşte-mă Doamne de prieteni că de duşmani mă feresc singură.
=]

| Jennelle a răspuns:

Bună.Prietenia pentru mine înseamnă foarte mult, dar depinde şi de acel prieten.Un prieten pentru mine este ca şi un frate sau o soră cu care mă distrez. Poate că mai am câteva conficte cu acea persoană, dar prietenia dintre noi va rămâne mereu.Pot să spun că sunt un prieten fidel, ascultător, iubitor etc.