| AlexisZLS a întrebat:

Ce jocuri merg pe procesorul asta? Lista de jocuri

Procesor:Intel Core 2 Duo CPU T7100@1.80 GHz 1.80 GHz

RAM:2.00 GB DDR2

32.bit

Placa video:Mobile Intel 965 Express Chipset Family (Microsoft Corporation-WDDM 1.1) 358MB

Laptop:Acer Aspire 5720

P.S Merge FIFA 14 aceste setari?

11 răspunsuri:
| AlexisZLS explică:

Dar niste jocuri cu fotbal?

| Eusebiu15 a răspuns (pentru AlexisZLS):

Pai. jocuri mai serioase de football pentru PC sunt Fifa si Pes. amandoua au jocurile pe ani iar dupa cum vad eu aici pana la 2011 ar trebui sa-ti mearga perfect. Dar mai este un joc urban freestyle soccer ( acesta este un fel de football de strada. e super smecher mai ales ca poti faulta fara sa-ti zica nimeni nimic. poti face niste scheme greu de facut in realitate si chiar poti sparge geamurile din imprejurimi cu mingea daca ai norocul sa'l nimeresti ) Bafta!

| AlexisZLS explică (pentru Eusebiu15):

Dar cu racing?

| AlexisZLS explică (pentru Eusebiu15):

Mi-am luat fifa 07 pe laptopul asta si cand am intrat mergea foarte bine, dar odata cand jucam Milan-Man.Utd si am dat gol cu Balotelli, s-a blocat foarte rau si am fost nevoit sa dau restart.Care credeti ca ar fi prb? Ca toate cerintele sunt bune.

| Eusebiu15 a răspuns:

Sunt sanse mici sa-ti ruleze cu 30 de fps-uri dar ai putea sa incerci Driver parallel lines ( gen GTA ), kane and lynch 1 ( actiune ) ai putea sa incerci si 2 dar nu garantez pentru el, call of duty modern warfare, Wanted (shooter ) si Crysis 1

| AlexisZLS explică (pentru Eusebiu15):

Care Call of Duty Modern Warfare? 4 sau 3?

| Eusebiu15 a răspuns (pentru AlexisZLS):

Call of duty Modern warfare 1 (dar este si 2 si 3 )... sunt 3 jocuri cu acest nume. toate au acelasi motor grafic si te sfatuiesc sa le joci daca iti merg. Au o poveste super iar gameplay-ul nu e de comparat!

| TranslucenT a răspuns:

Mario 4ever

| AnDytheDj a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com

Incearca acest site. Iti spune daca poti rula un joc anume pe configuratia ta.

Este destul de bun.

| Catană_Cătălin_1997 a răspuns:

Pai sincer sa-ti zic si eu am avut un pc cu aceleasi capacitati si nu prea merge-au multe jocuri...

| Edy_EeDd_2000 a răspuns:

Eu am tot Intel core 2 duo, dar de 2.0 Ghz si nu imi merge bine nici fifa 13. . sad