| mentalica a întrebat:

Ce marca de laptop-uri apreciati cel mai mult si de ce?

5 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Alienware deoarece sunt cele mai performante si au un aspect kewl.

| さいゆき a răspuns:

Pai sa ma gandesc.
In primul rand imi plac laptop-urile de la Apple. Pentru mine sunt foarte bune mai ales ca si folosesc unul. Imi place foarte mult, la pret este destul de ok daca stii de unde sa il cumperi si rezista destul de bine.
Apoi imi mai plac si laptop-urile de la Toshiba. Sunt si ele destul de rezistente dar au unele mici probleme cu display'ul. Daca nu ai foarte mare grija cu el ti se strica cam intr-un an si jumatate sau doi.

| CataaaaLinaaa a răspuns:

In primul rand, laptop-urile de la Apple sunt cele mai bune si rezistente, avand o durata de viata de 7-10 ani
Dar si cele de la MSI sunt rezistente ( m-am asezat din greseala pe el si a rezistat, nu are nimic ) si sa nu uitam de cele de la HP, care, cu ajutorul design-ului, par si chiar sunt foarte rezistente si la lichide si la greutate si la zgariere )

| mentalica explică:

De Lenovo ce ziceti?

| sharky_8680 a răspuns:

Pai cele mai bune is de la Apple. sunt foarte rezistente si la lichide si la lovituri au un aspect foarte bun si sunt de calitate