| DaReZon a întrebat:

Ce materii contine profilul Filologie si cate ore de fiecare se face? FUNDA*

Răspuns Câştigător
| babylove a răspuns:

BUNA EU SUNT LA FILOLOGIE INTENSUV ENGLEZA CLASA A 9 pai fac 4 ore de rom, 4 de engleza, 2 de geografie, 2 de istorie, 1 de sport, 2 de mate, 2 de logica, 2 de fizica, 1 de chimie, 1 de desen, 1 de muzica, 1 de bio, 2 de franceza/Germania, 1 ora latina trebuie sa iti alegi cam atat cred... am dat teza la romana, engleza, istorie/geografie si latina.

| DaReZon explică (pentru babylove):

Da dar dintre engleza si franceza poti sa da-i la care dintre ele vrei? v

| babylove a răspuns (pentru DaReZon):

Sigur depinde la ce te pricepi mai bine, eu am avut intensiv engleza si am fost obligata sa dau la engleza, oricum stiam mai multa engleza decat franceza.succes la scoala

4 răspunsuri:
| Lipicii a răspuns:

Buna. Eu sunt la Filo simplu.Pai am 4 ore de romana, 2 de mate, 1 chimie, 2 fizica, 2 istorie, 2 geografie, 2 logica, 2 informatica, 1 sport, 3 engleza, 2 franceza, 1 biologie, 1 religie, 2 latina, 1 muzica, 1 desen si am dat teza la romana, istorie/geografie, latina si engleza.:*

| DaReZon explică (pentru Lipicii):

Da dar dintre engleza si franceza poti sa da-i la care dintre ele vrei?