| Calli a întrebat:

Ce nume de fete as putea pune la jocuri?

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Http://www.copilul.ro/nume-fete/?field_6_3=1

Sunt cool pentru ca sunt englezesti, mie imi plac mult.

| Maria2901 a răspuns:

Lora girl fox, amira, ubitha tha, swetty girll

| CoOlGirlz a răspuns:

Selly, Crystalina_Cry,Crystalina_Cryss, Alexx_Alle,Alexy,Selena_Selly,Adele,Helene,Angell,Sexy_Angel,This Is ME,CoolGIrl,CuteGirly,Maya,Beibyyy,Cool_Alessia, Cool_Star,Ursuletz Chocolatiu,ριтιкaa,вєвєℓυѕнaa,EmoGielyy,EmoYwea,ѕოiℓε ƒօг ოεε,╚»εїзღÀηđяεë㤫╝,IssaIssabella,ElleLoly,Betty_Cool, AdeAdelynutza, Bestialaa.

Si eu ti-am dat destule nume, bineinteles daca doresti poti sa le pui ceva de genu o inimioara in fata lor sau unde vrei. Uite iti dau adresa aici gasesti stelute, inimoare si chestii din astea(dar multtttt mai multeee) http://etiopian.blogspot.ro/2010/01/caractere-pentru-hi5-sau-messenger.html

| MadiAlice a răspuns:

Alice,Mady,Abby,Marry

| qAndreea a răspuns:

QSweet
Heroinne
InnocentGirl
xSmile
SimpleSmile
LittleKidd
qKiidda
oGirll
|NoName|

Mie imi plac

| slynky a răspuns:

DeuTzZa

| Merlia a răspuns:

Eliss,Calisa,Zamira,Casandra

| Merlia a răspuns:

Beatrice,fernanda,carmina,Jessica, Letisia,Jasmina,Lesya,Sabrina, Erika, Rafaela, Renesme, Ronetta, Eserina, Josefia, Isabella, Roxana