| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume as putea pune unui catel?

14 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Nume pentru fete : Lucy, Lady, Lory, Pika, Lisa, Elizy, Miss, Girly, Fetituk

Nume pentru baieti : Piky, Mister, Ziggy, Nebunici, Scafarlici, Baiatu'. happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Rocky, Miki, Snoopy, Rexi, Laord, Atos si daca e fata. Deisy, Ara.

| Bii26 a răspuns:

Nero(am avut unul)
Max(Maxy)
Freddy
Fred
Bruttus
Johnny
Oscar
Ursulet
Tarzan

Fete:
Cuta
Linda
Lili
Sara
Dora
Puffica
Puffita

etc!

sper ca ti-am fost de ajutorr!

| sexychick_4075 a răspuns:

Mie imi plac: Tess pentru fata si Puddy pentru baiat love struck sau Uddy daca iti place mai mult.Asa alte nume Misha, Ivi

| VoiceWithin a răspuns:

Pai : Nero ( este numele meu preferat de catel :X), Pufy, sau intra aici http://www.petz.ro/......pisici.php gasesti si nume de catei :* sper sa iti placa :)

| beka a răspuns:

Baiat Abislove struck
fata Sashalove struck

| manuelaaa a răspuns:

Michelle, missy, messy, lassie, lucy, lady, linda-fetite
lucky, sparky, snoopy, pufy-baietel

gasestifff multe nume pe siteul : www.i-love-dogs.com ladog names...crede-ma sunt multe ...eu de acolo m-am inspirat;) succes la cautat!

| dana_7218 a răspuns:

Jimmy, jimmy, iubesti fetitele in bichini, dar pe tine cine te mai iubesti jimmy?
pe atunci era in voga aceaste melodie imi placea f mult, si in acea perioada mi-am luat un catel caruia i-am pus numele Jimmy.de atunci au trecut chiar 6 ani.

| anonimee a răspuns:

Lola
Pichi sau Pici

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Uite cateva nickuri dragute care mie`mi plac extrem de mult:
Biju
Timmi
Tommy
Bubu
Lulu
Pufii
bubico

| co$tY a răspuns:

Sara, Nany, Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier, Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

| LxN a răspuns:

Deco

| Laraaa.Beibee<3 a răspuns:

[Bijou]