| ursuletumagic a întrebat:

Ce parare aveti de hartia igienica la 50 de bani?
dau funda.

Răspuns Câştigător
| Stefan_Alexandra_1997 a răspuns:

Pai eu folosesc acest tip de hartie si sincer e destul de buna. Daca nu te deranjeaza chestiile putin aspre atunci e ok dar daca intr-adevar vrei comfort atunci poti sa-ti cumperi hartie igienica de aia mai scumpa, moale si alba dar sa stii ca nici aia nu e prea grozava pentru ca este foarte, nu stiu cum sa zic, absoarbe foarte repede si te poti murdari uneori.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte buna

| victor987 a răspuns:

Nu i inteleg pe unii care dau 14-16 lei pe Zewa loooool cu 2-3 lei ai si mult mai multa hartie care sterge la fel de bine gaozu dar stii cum e cu pitiponcii si poancele din zilele noastre

| LaurC a răspuns:

Prefer mai bine frunzele straight face

| ImAUnicorn a răspuns:

Nu e bună de nimic rolling on the floor

| mSy2dust a răspuns:

E destul de buna nu extrem dar e buna.

| Iuli111 a răspuns:

La asa raspunsuri nici numai comentez raman la frunze

| Iuli111 a răspuns:

La asa intrebare asa raspunsuri ramai la frunze