| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de tigarile Kent Apex? Cu ce sunt diferite fata de celalate? big grin

Răspuns Câştigător
| AndyMkd a răspuns:

Pai depinde este Kent Apex Gold (de alea fumez eu)-sunt putin mai slabe
iar Kent Apex negru-este mai tare ca si kent-ul normal si are nu stiu 9 sau 10 happy

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Kent Apex Gold - Este mai slab cel puțin așa scrie pe pachet dar sunt la gust la fel cum este kentul lung clasic.
Kent Apex Negru - Este tare, mult mai tare decât kent-ul clasic și are 10 ma nicotină și Gudron.

| AndyMkd a răspuns:

Sunt putin mai tari decat kent-ul obisnuit happy

| anonim_4396 explică (pentru AndyMkd):

Imi poti spune valorile alea de pe lateral?hee hee

| AndyMkd a răspuns (pentru anonim_4396):

Funda?happy

| AndyMkd a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai depinde este Kent Apex Gold (de alea fumez eu)-sunt putin mai slabe
iar Kent Apex negru-este mai tare ca si kent-ul normal si are nu stiu 9 sau 10 happy