| Dan10079 a întrebat:

Ce parere aveti despe pateu?(Este sanatos sau nu?)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În general conservele nu sunt recomandate, vezi eticheta lor.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel cumparat este foarte nesanatos. Dar poti sa-ti faci in casa cu destula usurinta. Iese mult mai bun decat cel din comert si e sanatos.

| Azµre a răspuns:

E simplu, dacă e făcut în casă este foarte sănătos, tot ce cumperi de pe piața are e-uri, și soia chiar dacă spun că n-au, au cu siguranță. Pateul vegetal nu e sănătos deloc. Cel mai bun pateu este cel făcut în casă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca-i sanatos! este foarte delicios!

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Vara nu este prea bun

| pisikutzza22 a răspuns:

Nu prea mai este nimic sanatos pe piata din pacate...vezi http://stirileprotv.ro/......obezi.html cu atat mai mult mezelurile sau pateul care este plin de chimicale si conservanti :( doar daca il prepari tu in casa este mai ok

| QUM a răspuns:

Mie imi placewinking eu zic ca e bun big grin... poate are si el ca orice alt produs alimentar cateva chestii nesanatoase dar.

| FallenAngelAlina a răspuns:

Recomand pateul vegetal.

| Sonyaaynos a răspuns:

Nu.e din unghii de porc