| alexkyru a întrebat:

Ce parere aveti despre antivirusul de la bitdefender oferit gratuit? Este mai bun decat Avira? Merita incercat?

Răspuns Câştigător
| M3taX a răspuns:

Bitdefender este cu mult mai bun decat Avira. Eu aveam un virus in pc si nu puteam sa intru in Task Manager. Am facut o scanare cu bitdefender (nici n-am terminat-o) si mi s-a reactivat Task Manager. Am avut si Avira si te anunta k ai virusi doar cand intrii in dosarul in care este virusul.

1 răspuns:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Este mult mult mai bun Bitdefender. Sau BETA este uite:http://www.hit.ro/downloads/antivirus/bitdefender-total-security-2012 este fara licenta la mine a mers dar la varul meu nu a mers