| Valy9999 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de inginerie? Si ce recomandati 'INGINERIA AUTOVEHICULELOR AUTOVEHICULE RUTIERE', 'inginerie constructii' ori'inginerie si management'?

3 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Este o alegere buna ingineria autovehicolelor deoarece este o meserie care este cautata in zilele de azi, datorita avalansei mari de autovehicole aparute.

| Valy9999 explică (pentru alinadianaaa):

Si crezi ca sunt sanse sa gasesti un job in Romania in domeniul asta?

| alinadianaaa a răspuns (pentru Valy9999):

Da sunt sanse foarte mari, deoarece in Romania au aparut o multime de firme care fac masini.