| anonim_4396 a întrebat:

va placut michael jackson k pesoana sh k artist? ce parere aveti despre el? credeti ca a fost ucis sau >?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca artist, nota 11, jos palaria.Nimeni nu mai face azi show-uri cum facea Michael. Cel putin pe cel de la Bucuresti, eu l-am vizionat de vreo 4 ori la mtv si pe net si l-as mai vedea, nu ma satur de el. A fost ceva exceptional, unic.Ca tot il comparau unii cu Madona, spectacolul ei de zilele trecute... 0, pe langa ce facea Michael.
Ca om...nu prea pot sa-mi dau cu parerea.Parea mai ciudatel...
Asa se spune, ca l-au ucis, cu medicamente.Eu cred ca adevarul nu se va afla niciodata.Numai Michael stie si el nu mai poate sa spuna.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

A murit de la supradoza de medicamente. El a fost de vina. A fost si este o legenda a muzicii. Unul dintre cei mai mari artisti ai muzicii ai toate timpurile.Imi plac melodiile lui la nebunie.

| a2 a răspuns:

Buna! Il iubesc pe Michael! Consider ca a fost cel mai mare artist pe care lumea l-ar putea cunoaste. Ii stiu pe de rost majoritatea melodiilor si sunt o mare fana. Eu personal cred ca a fost ucis pentru ca chiar daca el cerea acele medicamente doctori nu trebiuau sa i le dea stiind efectul negativ pe care il au. O zi buna!

| inna a răspuns:

Imi place foarte mult ca artist, ca om nu vreau sa comentez deoarece nu stiu din cate s-au spus in presa sunt adevarate.

| monyk a răspuns:

Buna, a fost un cantaret renumit, avea o voce de invidiat, si niste miscari de nota 10...eu una nu cred ca a fost ucis...

| Ioonela a răspuns:

Nu mi-a placut Michael Jackson

| msgirl a răspuns:

A fost super tare... a avuth o voce misto si cred ca a fost ucis

| JessyTGR a răspuns:

Foarte mult...imi pare asa de rau ca a murit...Rest in peace...nu stiu ce sa cred:ca a fost ucis, din cauza medicamentelor...stresului...crying crying Nu va mai exista nimeni ca el
I love you, Michael love struckYou life forever in my heart sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cita vreme nu l-ai cunoscut personal, nu ai cum sa stii daca ti-ar fi placut ca persoana. Ca artist a avut talet, doar de asta a si vindut atitea albume. De ucis nu se stie inca daca a fost sau nu crima.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E MORT.MORT dea binelea.si nu mi-a placut era barbat. mie-mi plac fetele. el era pedofil sau acea inclinatii.ma rog.

| Spy a răspuns:

Cred cu siguranta a fost si va fi unicul si nemaipomenitul regelel popului, JOS PALARIA! Imi place de el, dar mi-am dat seama prea tarziu.MOartea sa nu stiu ce sa zic va ramane in iniile noastre ca o mare enigma, cea a mortii sale.EU ii dau 10, ca persoana nu stiu ce sa zic deoarece nu cred ca am dreptul sa spun ceva despre el deoarece nu il cunosc personal.

| loulou a răspuns:

Un artist exceptional, care a lasat o mare mostenire muzicala.Pacat ca in ultimii ani a fost tot mai agasat de presa. Asa cum spunea si Janet:,, lumea nu era pregatita pentru Michael''. Ca persoana, cum a spus si brianna, era mai ciudatel, dar cred ca se datora copilariei pe care a avut-o, sau, mai bine spus, pe care n-a avut-o.
Cat despre moartea lui, nu cred ca vom sti vreodata ce s-a intamplat cu adevarat.