| alexino33 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.emag.ro/......DWLLXBBBM/ vreuau un raspuns rapid dau funda...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asa la modul general? E un produs bun de clasa medie, e rece, ruleaza pe SO 64 Bit.

| alexino33 explică (pentru neluL):

Da. dar e bun jocuri cum ar rula? apropo am 8gb ram si o placa video r7 250 1gb ddr5?

| neluL a răspuns (pentru alexino33):

De ce nu-ti iei un I3 de 3, 3 GHz la 450 lei? Asa nu mai ai batai de cap dupa 1 an.Placa video e ok. Jocurile merg OK si pe cel ales de tine, Fifa, GTA...