| GicaGigekGica a întrebat:

Ce parere aveti despre Joom?

Răspuns Câştigător
| Tase_Iulia_Stefania_1983 a răspuns:

Te sfătuiesc sa nu cumperi nimic de pe Joom, Aliexpress, Wish..etc.Site-uri chinezești.De exemplu îți comanzi un ruj, îți vine in 3-4 săptămâni chiar mai mult sau nu ți mai vine deloc.Sau sa îți pună altceva...depinde..Sa ai o seara plăcută!☺️

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chinezării ieftine pe care le poți cumpăra și de la magazinul chinezesc.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Îmi place, ai de unde alege acolo. E rău doar că unele pot ajunge la destinație cu defecte.

| Ssssmokin a răspuns:

Sunt produse de pe Aliexpress care vin din china. Deci nu te lasa influentat de faptul ca este pe romana site-ul. Fie comanzi de pe Ali fie de pe Joom tot aceleasi produse comanzi, insa pe Joom sunt mai scumpe chiar.

| Blueberry8 a răspuns:

Aceleasi produse ca pe Aliexpress doar ca mai scumpe happy