| piciu25 a întrebat:

Ce parere aveti despre lg optimus one? dau funda la cel mai bun raspuns...restul vot!

Răspuns Câştigător
| Roメette a răspuns:

Mi se pare destul de simpatic telefonul. love struck

Imi place ca este un telefon care are cea mai nouă versiune a platformei Android. camera de 3MP tongue Si + ca are si WiFi. Deci e tare love struck

fundita?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Este foarte bun... a avut un prieten si era foarte misto! am vrut si eu dar am renuntat! e bun

| hatze a răspuns:

Frate e cel mai tare telefon! are aproape tot ce iti trebuie pe el! bafta! ast funda!
bye bye