| ursnadrei a întrebat:

Ce parere aveti despre Tableta Allview Speed City SuperSlim? http://bit.ly/145hZKX

1 răspuns:
| vianora a răspuns:

Din partea mea sa stii ca mi se pare a fi o tableta bunicica.insa iti recomand sa te gandesti cu atentie si la alte alternative deoarece o cunostinta de a mea a cumparat o tableta asemanatoare dar el nici cateva zile nu a avut-o si a stricat-o. el o dorea pentru jocuri dar acea tableta era mult mai folositoare pentru un servici:cu programe, date si altele.ei bine eu iti spun sa fii atent la alegere, iar tu de o vei cumpara pentru scopul dorit atunci vei putea fi multumit. ei bine sper ca am putut sa te ajut.