| Maree1 a întrebat:

Ce parerea aveti despre facultatea de contabilitate?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i o profesie cu care vei castiga intotdeauna un job, oriunde te aflii pe globul asta!

| CleanHeart a răspuns:

O parere chiar foarte buna
happy

| alex495 a răspuns:

Casier cu diploma la Profi, Kaufland, Mc etc. Vei fi angajat contabil doar daca esti foarte bun sau ai pile. Imi pare rau dar asta e adevarul in tara asta. Daca pleci afara, da, acolo o sa lucrezi pe post de contabil

| ReluAndrei a răspuns:

Este o facultate foarte buna! Eu sunt la liceu la profil de contabilitate si vreau sa iti zic ca sunt foarte multumit de notiunile pe care le inveti. Inveti foarte multe lucruri foarte folositoare! Daca inveti despre contabilitate poti foarte usor sa iti deschizi o societate comerciala de unul singur.