| Num3Ascuns a întrebat:

Ce porecla aveti sau ce porecla va place?

15 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sonny - nebuna happy. Da nu ma simt.

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing porecla nu prea am mi se mai spune deny laughing imi blace mult porecla paty sau bobo

| Kitty a răspuns:

Mi se spune Diddy sau Dida.

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Mie mi se spune Ina happy (si nu, nu are nici o legatura cu cantareata! at wits' end urasc sa aud asta)

| PinkY a răspuns:

Mie mi se spune "macho" desi sunt fatahee hee.

| blue95 a răspuns:

Mie mi se spune Pufulete de la 10 ani laughing acum am 15 si tot la fel.toti ma stiu de pufulete

| aleksy a răspuns:

Heidi

| Aicilef a răspuns:

La mine e mai complicat.am un nume sh bun dar a ajuns.deci nu mai suport s-a scos revista pe numele meuphbbbbt ( ma numesc felicia). Mi se zice fefe sau feli sau felilicica sau ficatzellaughing mie imi place f3f3 dar...

| nestlebaby a răspuns:

Urasc oamanii care pun porecle numai de dragul de a se distra pe seama celorlalti.

| forchan a răspuns:

Cand eram mic mi se spunea "delicventul" dupa am incercat sa o imping pe bunica in fata unei masini pe la varsta de 6 ani.

Prima oara am esuat, dar a doua oara am reusit uitand gazul dechis peste noapte la bunica in casa. De atunci mi se spune Distrigaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi spun oamnenii,, bibi, bibilica, biencuta si biencut'' si mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se zice : Acid sau Hidrogen... la scoala aveam medii foarte mici la toate materiile dar la fizica si chimie media 10 pe tot anul happy...si de aia tongue

| MadyCooL a răspuns:

Mie mi se spune Puma...Prietenii mei zic ca sunt frumoasa si puternica ca si o puma... Porecla mea preferata e PaTTy sau KikY

| andr3y_2011 a răspuns:

Mie mi se zice Acid sau Hidrogen. imi placea ff mult fizica si chimia. si de aia tongue. celelalte materii corigentlaughing)

| andr3y_2011 a răspuns:

Mie mi se zice Acid sau Hidrogen .imi placea ff mult fizica si chimia .si de aia tongue. celelalte materii corigentlaughing)