| Alexxandruxx a întrebat:

Ce pot sa fac daca am uitat parola la un id de mess? As vrea sa recuperez parola dar nu stiu nici răspunsurile la intrebari. Existaun program ceva, orice prin care sami recapat parola?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Nu exista nici un program.Solutia este sa dai un email celor de la yahoo si sa vezi ce poate ei sa rezolve.

3 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Nu exista nici un program. Totusi ar fi ceva ce ai putea sa faci, ai putea sa te gandesti la niste lucruri relevante si personale si sa verifici daca parola ta nu are cumva vreo legatura cu ele. Ceva sugestii ar fi: data nasterii, o melodie sau cantaret/actor preferat, numele mamei, al iubitei sau vreo experienta de-a ta personala, nu stiu, poate ceva ce numai tu stii si n-ai spus nimanui, vreun secret de-al tau. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| Alexxandruxx explică (pentru FoundYouLover):

Multumesc pentru sfaturi. Dar la cate parole am avut crede-ma ca aam stat zile bune sa ma gandesc. Ideea e ca multe conturi din diferite siteuri sunt pe mail-ul acela. asta e. Multumesc.

| FoundYouLover a răspuns (pentru Alexxandruxx):

Cu placere.