| Maria28082019 a întrebat:

Ce poti face pentru scurgeri urat mirositoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sa mergi la medic

| Maria28082019 explică (pentru Catrice):

Acasa nu te poți trata?

| Catrice a răspuns (pentru Maria28082019):

Nu ca mirosul poate avea cauze variate. Dacă și-o schimbat culoarea, consistenta, astea numai un medic le observa.

| Iote a răspuns:

Poti face tratamentul indicat de medic. Si igiena totala.