| Kyzz a întrebat:

Ce progam ar fi cel mai eficient pentru patratele la abdomen?
unii spun ca trebuie pauza...(de 2 ori pe saptamana serii de 10 abdomene)
iar altii spun de facut in fiecare zi dimineata si seara (100-200 abdomene...)
Un program ar fi cel mai bunwinkingfundita pentru cel mai bunwinking

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Da, intr-adevar sunt mai multe exercitii pentru abdomen, dar un singur exercitiu, este baza tuturor. Stai in pozitie culcat, cu mainile sub sezuta. Picioarele la 45 de grade,, cu varful piciorului tras spre tine. In aer, scrii numele complet, cu litete de tipar, imaginar fara sa lasi jos picioarele, ele vor ramane constant la 45, si intr-un ritm lent, chiar foarte lent. Daca vei face doua trei, in fiecare zi, intr-o luna se va vedea diferenta de abdomen. Incearca. Pa

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Cauta pe youtube gasesti o gramada plus ca ai si imagini si vezi cum se fac si intelegi mai binehappy

| Rebel_9342 a răspuns:

Fa si tu ce`ti convine big grin
Eu de exemplu fac abdomene de 3 ori pe saptamana.Luni, Miercuri si Vineri... 5 serii a cate 50 abdomene

Sper ca te-am ajutat

Funda?