| Anonimuuuussssss a întrebat:

Ce progame tv stiti? Care vi se par mai bune?

5 răspunsuri:
| ERIS a răspuns:

Cele mai bune, cele la care ma uit, sunt Antena 3, Antena 1, sport.ro, Europsort, TVR1, PROTV, Discovery si poate si PrimaTV. Atat.winking

| raduradu2014 a răspuns:

General: Acasa Gold, Antena 1, Antena 2, B1, Kanal D, National TV, Prima TV, PROTV,
PROTV Int., PROTV HD, TVR 1, TVR 2, dolce info, TVR HD, TVH2.0, TVR 3, LOOK TV
Stiri: Antena 3, CNN,
RTV,
Realitatea, The Money Channel, GIGA TV, N, BBC World,
Transilvania LIVE, TVR News
Filme: AXN, Pro Cinema, TCM, Universal, Diva Universal, AXN Spin,
HBO, HBO Comedy,
Sports TV, Comedy Extra,
Sport : Dolce Sport,
Eurosport, Eurosport 2, Dolce Sport 2
, Sport.ro, Sport.ro HD, GSP, DigiSport
Documentare: Discovery Channel, Ani
mal Planet, National Geographic,
BBC Knowledge
Desene animate: Cartoon Network, Boomerang, Disney Channel

| ClauditaSmile a răspuns:

Cele de desene animate si muzica

| ஐFluffyHeartஐ a răspuns:

Programe TV - Româneşti
PRO TV, Antena 1, National TV, Acasa Gold, Antena 2, TV Paprika, Prima TV, Neptun TV, Antena International, Acasa, PRO TV HD, TVR 3, Alfa Omega TV, TVR 2, Speranta TV, Fine Living, TVR International, LOOK TV, TVR HD, ProTv International, B1 TV, Trinitas TV, Kanal D, TVH 2.0, TVR 1, Nasul TV, The Money Channel

Programe TV - Ştiri
Antena 3, România TV, Euronews, Transilvania L! VE, N24 Plus, Bloomberg, TVR News, Realitatea Tv, CNN
Programe TV - Ştiinte
Discovery Showcase HD, Nat Geo Wild HD, Discovery Investigation, Discovery Channel, Crime & Investigation Network, Viasat History HD, DaVinci Learning, Viasat Nature, Digi Life, DocuBox HD, Digi Animal World, National Geographic HD, Discovery Science, Discovery Science HD, History Channel, Nat Geo Wild, National Geographic, The Museum Channel HD, BBC Knowledge, TLC, Viasat Explorer, History HD, Travel Mix, Discovery World, Animal Planet, Viasat Nature/History HD, Viasat Nature HD, Digi World, Viasat History
Programe TV - Sport
Fight Box HD, Sport.ro HD, GSPTv, PVTV HD, Digi Sport 1, Eurosport 2, Outdoor Channel, Eurosport HD, Motors TV, Eurosport, Trace Sport Stars HD, Digi Sport 2, Sport 1, Eurosport 2 HD, Dolce Sport, Sport.ro, Fuel TV HD, Digi Sport 3, Extreme Sports, PVTV, Dolce Sport 2, Dolce Sport HD
Programe TV - Desene animate
Jimjam, Megamax, MiniMax, Nickelodeon HD, Duck TV, BabyTV, Cartoon Network, Disney Junior, Animax, Duck TV HD, Boomerang, KidsCo, Disney Channel, Nickelodeon
Programe TV - Muzică
Mooz Hits, Trace Urban HD, VH1 Classic, VH1, Mooz HD, UTV, MTV Rocks, Mezzo Live HD, Trace TV, Etno TV, Mooz Dance, Mynele TV, MTV Dance, MTV Romania, Trace Tropical HD, Music Channel, Mezzo, Mooz Dance HD, Balkanika TV, MTV Hits, Kiss TV, Mooz Ro, Taraf TV, Favorit
Programe TV - Divertisment
MTV Live HD
Programe TV - Diverse
MyZen HD, Fashion Box HD, E! Entertainment HD, Motorvision HD, Fashion One HD, Discovery Turbo Xtra HD
Programe TV - Film
Universal Channel, HBO, CineMAX, PRO Cinema, HBO HD, Euforia Lifestyle, Bollywood TV, FilmBox Family, Film Cafe, Bollywood Classics, Digi Film, AXN Black, Diva Universal, Shorts TV, FilmBox HD, HBO Comedy, TCM, Bollywood TV FILM, Filmbox, AXN White, AXN, Comedy Central Extra, Acasa TV HD, MGM, TV1000, AXN Spin, FilmBox Extra 1, Cinemax 2, Bollywood HD

Eu de obicei ma uit la ProTv, Antena1, PrimaTV, National Geografic happy.
Bafta

| MissLiberty a răspuns:

DIVA UNIVERSAL, pro tv, antena 3, HBO