| Skeletor a întrebat:

Ce program imi recomandati pentru a face videoclipuri pe youtube?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pe ce vrei sa faci video. Daca vrei sa faci video pe Desktop foloseste
HyperCam 3. Daca vrei sa faci video in
vreun joc foloseste Fraps(Versiunea Full). Sper ca te-am ajutat!

| xAnonimBlack a răspuns:

Eu iti recomand Windows Movie Maker, pentru ca poti edita filmulete si poze, si este si usor de folosit... uite un link download : http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0-Final_90619.html#... Funda?!