| yoanna73 a întrebat:

CE PROGRAM IMI TREBUIE CA SA FAC POZE CU PEISAJE. SE PLATESTE? CAT? MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Se poate face si cu PAINT din WINDOWS numai sa ai rabdare...nu trebuie sa cumperi nici un program...il poti descarca de pe net...numai in cazul in care vrei licenta pe el atunci trebuie sal cumperi:*:*

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu iti trebuie un program, ci un aparat foto, de preferinta unul profesional. Se platesc doar cele foarte valoroase, e greu de crezut ca un incepator sa reuseasca sa castige bani din fotografie, este un domeniu in care castiga doar cei care exceleaza. Si exceleaza numai si numai cei care o fac din pasiune, nu pentru bani.

regis
| regis a răspuns:

Revin cu un link. Ca sa castigi bani, fotografiile tale trebuie sa se apropie de acestea. Pentru asta e nevoie de multa pasiune, mult timp liber si nu in ultimul rand de bani.
http://photo.net/photos/rarindra

regis
| regis a răspuns:

Scuze, am inteles eu gresit. Sunt multe programe cu care poti modifica, combina, prelucra fotografii. Cel mai popular program de acest gen este Adobe Photoshop.

| yoanna73 explică:

Multumesc regis, dar nu la ecest gen.eu am poze in calc si vreau sa le pun langa un trandafir sau altceva. un peisaj. mersi