| alexuzuyo a întrebat:

Ce program pentru vizionare de filme recomandati cel mai bun

Răspuns Câştigător
| DodoDodo a răspuns:

VLC media playerwinking si eu il folosesc si inca ii si gratuit!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Bsplayer este cel mai bun!
www.bsplayer.com
are avantajul ca iti cauta subtitrarea la inceputul filmului, si nu tu nu mai trebuie sa stai si sa o cauti pe net

| LoveTVD a răspuns:

BS player este cel mai bun! te asigur si poti asculta si muzica in el orice sau chiar sa faci screen capture in el. noroc!

| ceco a răspuns:

Cel mai bun e vlc media player(nu necesita codecuri) ultima versiune o poti lua gratuit de aici www.videolan.org

| Cireașăăă a răspuns:

Windows Media Player Clasic

| tabittha a răspuns:

BSplayer, VLC. Iti dau 2