| Tlbi a întrebat:

Ce programe folositi pentru a pastra calculatorul "curat"?

Răspuns Câştigător
| Alice1122 a răspuns:

Ccleaner

7 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Heiii. CC cleaner -ul trebuie sa stii ce sa ai ceri sa curete, altfel s-ar putea sa iti curete tot windowsul si nu iti mai porneste. Atentie este cu 2 taisuri.Am incercat sa te avertizez.Incearca Registry Booster este mai eficace de zeci de ori.Si mai este Speedup my PC. Succes

| Tlbi explică (pentru traveler):

Fi serios. folosesc Ccleaner de cand ma stiu si nu am avut niciodata probleme cu el! am folosit si registry booster, sunt multe alternative.

| odorash a răspuns:

Anti virus ( alta nu mai trebuie __ ea indeplineste tot tongue

| Tlbi explică (pentru odorash):

Nu ai inteles continutul intrebarii.

| Ksc19 a răspuns:

Tuneup utillities 2011 parca asa se numeste un program ft bun care iti curata calcu de prostii si til face cam cu 20% mai rapid

| Tlbi explică (pentru Ksc19):

Mersi ca mi-ai amintit de acest program.big grin nu prea face mare lcuru, dar e destul de COMPLEX, o sa-l reinstalez sa vad ce mai stie.

| panterarozbonbon a răspuns:

Recomand avg este cel mai bun antivirus free