| princesgirl a întrebat:

Ce programe sau jocuri bune stit pentru iphone?

Răspuns Câştigător
| simiii08 a răspuns:

Angry Birds- e joc cu pasari,dar e foarte tare!
Zi de zi- e o aplicatie cu gluma zilei,proverbul zilei,cuvantul zilei asta daca o iei free si daca o cumperi is mai multe horoscopul zilei etc.
Nuts- e cu o veverita ce se tot urca in copac si trebuie sa strangi monezi
ArtStudio- e de modificat pozele,direct de pe telefon.E practica cand esti mereu pe drumuri si nu ai un Laptop la dispozitie sa modifici capodoperele
Planets- eu una sunt pasionata de stele,si aici arata cam totul despre ele pe cer,la cat rasare soare si la cat apune,de la ce ora rasare luna etc.
Go try it on- daca esti fata sigur iti place! cand nu ai o prietena la indemana sau vrei sa stii parerea la mai multa lume, incarci poza cu ce esti imbracata si iti zic daca sa o porti sau sa o schimbi, si desigur vor fi si comentarii gen ce sweet e si nu te speria daca gasesti si homosexuali sau travestiti pe acolo.
iSlash- e alt joc in care trebuie sa tai ceva bucati de lemn fara sa te prinda chestiile alea de ninja.nu stiu cum sa explic dar e fain!
Bubble blast- e un joc cu bule,nu stiu sa explic din nou, i-al daca nu iti place stergel
Talking Tom- the best of best! o pisica ce iti imita vocea sau orice sunet care se aude, intr-un fel enervant dar amuzant.
Sper ca te-am ajutat!