HepHap
| HepHap a întrebat:

Ce s-a intamplat cu regula TPU care spunea ca niciun membru nu poate posta mai mult de doua intrebari in interval de 5 ore?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cine a incalcat regula sa-i dam cateva puncte suspendare. Zi acum, ii dam jumate daca in 24 de ore isi recunoaste greseala!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cred ca nu mai exista.

| Gabry a răspuns:

A fost calcata in picioare!sad

| albastrel a răspuns:

Eu am vazut ca nu pot posta mai mult de 4 intrebari/zi...nu mai mult de 2 intrebari in interval de 5 ore...

| annda a răspuns:

S-a dus dracu probabil. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@RalucaTPU.ro-ce sa mai raportam, ar trebui sa facem un intreg roman cu ele.problema noastra nu ar fi romanul, ci cine va scrie prefata. laughing