| LeonardRoller a întrebat:

Ce sa fac cand sunt pedepsit? Adica nu am voie sa ies sa ma joc pe afara? Funda pentru cele mai tari idei!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti temele! straight face Te mai miri ca ai note mici si plangi

| FabianelSHAF a răspuns:

Sa stai pe mess pe facebook sau sa citesti o carte nu e rau sa stie uitete la tv invata fa ceva distractiv suna pe cineva vorbeste cu el sau chiar sa vina pe la tine (un var, un frate, un prieten/prietena)

| lSummerl a răspuns:

Ai putea sa creezi cv sa pictezi sa desenezi

| deadwillow a răspuns:

Dormi nenica. Ostentativ as dormi daca m-ar pedepsi mama laughing
Citeste, asculta muzica, deseneaza, stai pe langa parinti si enerveaza-i cu prezenta ta excesiva pana iti ridica pedeapsa, invata...

| MentalHolocaust a răspuns:

Da-te cu capu de pereti laughing SAu asculta muzica. joaca-te un joc sau dormi

| Ralluka310 a răspuns:

1.Fa farse la telefon 2.Asculta muzica si lasate dus de val 3.Suna-ti prietenii si barfeste o fersoana laughing