| dancapitan a întrebat:

Exista tari unde in scoli e voie sa fie elevul pedepsit fizic?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din pacate nu, dar legea aspra vine bine in orice moment, disciplina si respectul ar creste considerabil.

| Biuka a răspuns:

Da... Romania. Saraca noastra Romanie raised eyebrows. Mi-e rusine s spun. dar in scoala mea in unele pauze vad invatatoare care ii pun sa stea pe hol in genunchi straight face (Sunt tiganusi de-aia :-& ) Dar Nu Sunt RasiSta happy Insa uneori mi-e mila de saracutii sad

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu e voie dar in Romania uni profesori mai ne bat pe noi ne bate aia de franceza daca nu tacem din gura dar nu prea poate mai ales pe mine ea are in jur de 30 de ani si 1, 57 si eu 1, 72 iti dai seama sa nu prea ma bate mai mult ma mangaie dar ne lipeste cu scoci la gura sau daca ajunge in puncutl K punctul mort ne spune geamul sau 2 su sunget la 3 m de pamant iti dai seama ce olimpiada de sarituri punem recorduri pe acolo eu intr-o zi am zis ca ma arunc si m-am tinut apoi m-am uract la clasa a 8-a care aveau engleza si profa aia era de treba si geamul era langa catedra eu am inceput sa tip tare imi amintest cat de tare am raslaughing