| unoarecare2 a întrebat:

Ce salariu are un nou angajat la Penny, programul de lucur? ce parere aveti despre acest loc de munca?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai seful de acolo i ti poate spune ce salariu primesti, cand te cheama la interviu aflii tot.

| Frank51 a răspuns:

Eu din cate am vazut in domeniul asta iei minim pe economie in debut, probabil mai creste putin, dar tot e putin 1500 + bonuri ~1800.

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde de post. Ca si simplu manipulant marfa mai mult de 1400 din ce stiu la ora actuala nu ofera. Ca si lucrator comercial (mare parte aranjezi marfa pe raft) undeva la 1800 cu tot cu bonuri. Daca esti casier primesti cam 2000-2200. La cat esti de slugarit nu prea merita. Dar aici in Romania ajungi sa zici mersi doar ca ai loc de munca.

| Iote a răspuns:

Oricum, este mult mai mult decat nimicul pe care il iei stand acasa. Nu e bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de ok, mai bine ca la profi dar nu mai bine ca la lidl, Carrefour. Depinde de locatie, ca si casier primesti minim + 200 + bonuri si extra de sarbatori