| Mark2012012 a întrebat:

Ce sanse am sa intru la facultate la profilul administratia afacerilor cu media 6.56 la bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| dayana007 a răspuns:

Acolo sunt eu... ei te primesc cu orice medie de bac daca ai fost admis numai ca te baga la buget si te costa
singura sansa sa nu intri acolo e sa fii de etnie rroma...

1 răspuns:
| Andruşcă a răspuns:

Nu-ti putem spune exact. Depinde de numarul locurilor disponibile, numarul candidatilor si media fiecarui candidat.

Exista un numar de X locuri. Din numarul total de candidati, se aleg primii X canditati dupa medie si aia intra.

Daca nu te incadrezi in aia, exista si o alta varianta existenta doar in Romania numita "spaga".