| anonim_4396 a întrebat:

Ce setari trebuie sa fac ca sa poata da like la pozele de pe facebook si cei care nu`i am la prieteni?

Răspuns Câştigător
| armand3004 a răspuns:

Acelasi sfat dat de utilizatorul "supermamici", dar cu o mica corectare. Sa ai o varsta de peste 18 ani. Facebook-ul restrictioneaza in multe feluri utilizatorii sub 18 ani.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Deasupra pozelor, dacă te plimbi cu mouse-ul vei vedea o mică săgeată, dai click pe ea și îți vor apare toate opțiunile, dai click pe "public"și asta-i tot(dar nici așa nu vei obține mai multe like-uri), problema aceasta se rezolvă tot cu prietenii.

| supermamici a răspuns:

Sa bifezi la fotografie atributul de public (sa apara globul si nu iconul de prieteni)

| Denniissaa a răspuns (pentru supermamici):

Nu apare globul nicaieri.

| supermamici a răspuns:

Apasa pe icon-ul de prieteni Denisa si vei putea alege public.