| IIssaIssabella a întrebat:

Ce simti sau cum te simti cand fumezi pentru prima data? dar va rog, daca stiti raspundeti daca nu, nu!

3 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Salut! Prima data o sa simti niste ameteli si poate iti va fi un pic greata.
In final te vei obisnuii cu fumul.
Practic pe mine nu prea ma schimbat dar eu zic sa nu te apuci oh go on!

| Vl4dootz a răspuns:

Prima data cand fumezi ai o stare de ameteala, un fel de stare de lesin, te simti foarte rau. Da tigara iti schimba comportamentul, mai bine nu te apuca de fumat ca arunci banii pe geam.

| IIssaIssabella explică:

Pana la urma, tigara te schimba cu ceva? in afara de plamani...etc! comportamentul, sau ceva de genul?