| Costin_Valentin_1971 a întrebat:

Am o intrebare. Ce simti cand fumezi prima data? Adica iti este rau te simti impacat te simti nervos, cum te simti si dupa cum te comporti {ma refer la tigari normale}

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De simtit nu te simti in niciun fel, te poate apuca o durere de cap sau o mica ameteala daca organismul tau e mai slab de felul lui

1 răspuns:
| SandaraPark a răspuns:

In afara faptului ca te ineci ca dracu si iti dai sufletul pe acolo, nu e nimic diferit. laughing