| anonim_4396 a întrebat:

Ce site sau program de traducere imi recomandati? Cel de pe google nu imi place, nu traduce bine...

Răspuns Câştigător
| adi a răspuns:

Din cate am vazut cele mai bune programe costa ceva, si traduc aproape foarte bine. O sa caut si o sa revin cu un raspuns mai exact.

8 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Am observat si eu ca nu traduce deloc bine, traduce numai cuvintele bine, dar propozitii intrege nu:). http://www.dictionarromanenglez.ro/? cuvant=salut

| Bishop a răspuns:

Va multumes, dar nu vreau neaparat pentru engleza...caut diferite limbi

| dalea a răspuns:

Cuvintele in engleza au multe sensuri total diferite unele de altele si e greu de gasit un site care face traducerea exacta. De aceea ei traducerea obtinuta si o mai adaptezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Episcop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Episcop

| denise333 a răspuns:

Cu programelul de mai jos puteti efectua traduceri online
http://www.activ-traduceri.ro/traduceri-gratuite-online-9.htm