| ßüттέяŦℓÿ a întrebat:

Ce statusuri de prietenie frumoase si vesele stiti? funda pentru cele mai multe si cele mai faine. app + vot

4 răspunsuri:
| ßüттέяŦℓÿ explică:

Hello nu de iubire ca mare parte din ele asa sunt.

| niko_2806 a răspuns:

-> E nєbυna яaυ, ιι pℓacє viata., nυ яυтιna., ιι pℓac cℓυbυяιℓє, ιι pℓacє dєbandada, ιι pℓacє anтυяajυ` cυ Aℓba ca Zapada.
-> ♥ 15 ani, baierame, timiditate, inceput,
Saliva, buze, rasuflare[; x]♥

-> Te IuBbeSc` mlt`! Infinith `. Rauu`. >; d.Tu plangi, mie`mi vne s` rad. E neplakt sh t` simt cum ma`njuri in gand;=

-> • Şi ştiu că’ţi lipsesc de înnebuneşti.•°

->. A avut` sansA lui de a` fi cu eA`. e preA tarziu` acum sa` ii ai spuna`,,zana mea".

->. un gram de ceva…pentru a obtine altceva…un gram de mister pentru a obtine un etern…un gram din tine…pentru a obtine ceva din mine; x

-> Cu fiecare lacrima care curge,visul meu devine mai plin de ambitie...; x

-> ♥Trebuie sa ma eliberez, vreau fluturi in stomac[]♥

-> N'am averi,am doar prieteni care sună să-mi spună:Ai grijă de tine.,te pup, []. Noapte bună!

-> Ia'ma de mana si sa facem o plimbare.
Sa fii doar u cu mine.
Pan` la rasarit de soare.
Fara prieteni, fara bani, fara timiditate.
Fara telefoane mobile.si-apeluri ratate!

-> ღE atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata.

-> Nu uita ca tuu ai ales sa` te indepartezi, tsi-am spus ca daca` fki asta n-o s` ma mai vezi!

-> Vreauu s` nu te bag in seama, s` te ignor, dar nu pot! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!"

-> Vreauu sa-ti mai spun 0 data "t`iubesc" desi stiu ca tot eu m` ranesc!

-> Eu nu vreauu sa-ti lasi prietenii pentru ochii mei,. Viata merge inainte orice s`ar intampla, ai grij` de vagaboanta ta.

-> •.Ma judeca altii cat nu ma judec eu...dar mi se rupe de fiecare data cu aceeasi placere MAXIMA!•.

-> Ce sa vezi?! Ai intalnit o fata latina`, Atat de fina. cu o privire divina`... Trece mereu prin fata ta si iti injecteaza venin. Ce miroase a parfum fin, deloc ieftin`!

-> O sa te scuze daca estiprea insistent.Ea este un drog si u estidependent!

-> •]...O vrei aşa cum este ea`. Eşti norocos că e a ta`...[●๋•]"

-> ●๋•]...Atunci cand nu stie ce simte`. Atunci cand greseste si minte`. Ofera-i doar dragostea ta`. Atunci are nevoie mai mare de ea`...[●๋•]"

-> •]...Nu ma ţine minte`. Uita că am stat vreodată de vorbă`. Aruncă pozele cu mine`. Sa nu`ţi fie dor` Bă`.[●๋•]"

-> Sincer, nu pot spune ca incă nu te ador…. Sufăr când strigă maikmea " ce-ţi mai face baiatul ăla?
-> CrazY GrL; x [ Asttaaaaa Suuunnntttt si n`ammm ceee faaccceeeee... Alltaaaaa... Mama Nuuuuu mmaaaiii faaaaceeeeeeeeeee
. fundita te rogbig grin

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cel neprihănit arată prietenului său calea cea bună, dar calea celor răi îi duce în rătăcire.
Proverbe 12:26

Nu te împrieteni cu omul mânios şi nu te însoţi cu omul iute la mânie,
ca nu cumva să te deprinzi cu cărările lui şi să-ţi ajungă o cursă pentru suflet.
Proverbe 22:24-25
cum poate sta împreună lumina cu întunericul?
2 Corinteni 6:14

Iubiţi-vă unii pe alţii cu o dragoste frăţească. În cinste, fiecare să dea întâietate altuia.
Romani 12:10

Ce voiţi să vă facă vouă oamenii, faceţi-le şi voi la fel.
Luca 6:31

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alohaa nu mai imi da buzz ca imi sperii pesti