| viorel_2717 a întrebat:

Ce stiti despre firma de plasare locuri de munca in grecia si in alte tari firma se numeste s. c. gramycons s.r.l. si este din ploiesti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai valabila firma pentru plasare la munca in strainatate este prin Agentia Nationala ANOFM de care apartine localitatea ta
in orice caz pentru a avea o informatie pentru noile firme private, care incet incet se lanseaza, trebuie verificate daca sunt legale si daca respecta legislatia si clientii, la Camera de Comert a Judetului