| Y2k a întrebat:

Ce temperatura maxima poate avea o placa video am vazut ca la a mea are 50 grade e vreo problema?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde de placi eu stiu ca nVIDIA poate suporta pana la 95 grade.
Si daca sta in 60 de grade nu e nicio problema. Daca ajunge la temperatura critica, ti se rebooteaza calculatorul.

Verifica si tu ventilatorul de praf. Temperatura de 50 de grade vara e ok

1 răspuns:
| Ady3835 a răspuns:

Poate sa iti ajunga si la 90 grade, dar la tine nu e o problema. ajunge si mai mult